X

­Замовити:

X

­Задати питання:

Категорії

На даній сторінці нашого сайту до Вашої уваги представлені надійні і якісні зенкери, від відомих світових виробників.
Зенкери - це особливий тип ріжучих інструментів, призначених для роботи з отворами різних типів. Дані інструменти використовуються для обробки конічних і циліндричних внутрішніх поверхонь, а також торців. Вони застосовуються для збільшення діаметрів створених отворів, а також для досягнення більшої точності і чистоти оброблюваної поверхні.
Всі зенкери, запропоновані на нашому сайті, відрізняються високою надійністю, точністю і продуктивністю в роботі. Зазначені інструменти виготовлені з особливої швидкорізальної сталі і оснащені спеціальними твердосплавними пластинами, які забезпечують високу результативність та чудову якість роботи.
В даному розділі нашого каталогу представлено досить широкий асортиментний ряд зенкерів. У нас Ви завжди можете підібрати зенкери з необхідним типом хвостовика - циліндричним або різьбовим, а також якісні регульовані зенкери, глухі і наскрізні свердла (різьбові хвостовики та зенкери різних типорозмірів). Представлені також окремі серії зенкерів для свердел.
Вибираючи зенкери на нашому сайті, Ви завжди можете бути впевнені в оригінальності і, відповідно, незмінно високій якості, максимальній надійності і продуктивності придбаних товарів для стабільної та ефективної роботи Вашого обладнання та успішній реалізації усіх Ваших завдань. А широкий асортиментний ряд представлених зенкерів дозволяє швидко підібрати необхідний інструмент.

Копірайт © 2015. Всі права захищено.