X

­Замовити:

X

­Задати питання:

Категорії

В даному розділі нашого каталогу Вашій увазі представлені професійні та надійні свердла глухі, від відомих світових брендів. Ми пропонуємо інструменти виключно високої якості від визнаних виробників, бездоганна репутація яких підтверджена тривалим часом роботи на даному ринку і відмінними відгуками користувачів-професіоналів.
Представлені інструменти широко використовуються для створення глухих отворів в досить великому спектрі матеріалів (плитна сировина, деревина м'яких і твердих порід і ряд інших матеріалів). Використання глухих свердел дозволяє легко і швидко досягти відмінну якість створених отворів - їх стінки завжди будуть рівними, без сколів, зазубрин і інших дефектів.
Представлені в даному розділі глухі свердла відрізняються високою продуктивністю і максимальною надійністю в роботі. Запропоновані інструменти виготовлені з надміцних матеріалів і оброблені спеціальним покриттям, яке запобігає налипанню смоли, пилу і дрібних частинок робочого матеріалу. Деякі моделі оснащені спеціальними напайками, які істотно підвищують продуктивність інструменту і забезпечують максимальну чистоту створених отворів.
Асортиментний ряд, запропонований на даній сторінці нашого каталогу, дозволяє підібрати інструмент до всього найпопулярнішого обладнання для вирішення безлічі професійних завдань.
Ми пропонуємо глухі свердла з різьбовими хвостовиками різних розмірів, а також моделі з зенкерами. Крім того, в даному розділі представлені спіральні глухі свердла, монолітні інструменти різних серій, а також спіральні твердосплавні монолітні свердла з 60-градусним V-заточуванням.
Вибираючи глухі свердла або інші необхідні Вам інструменти на нашому сайті, Ви завжди можете бути впевнені в оригінальності придбаних товарів. Завдяки високій якості і максимальній надійності представлених інструментів, Ваша робота завжди буде продуктивною, а досягнутий результат - незмінно якісним.

Копірайт © 2015. Всі права захищено.