X

­Замовити:

X

­Задати питання:

Категорії

На даній сторінці нашого сайту до Вашої уваги запропоновані надійні, якісні і професійні свердла чашкові, від відомих виробників.
Чашкові свердла застосовуються для створення глухих неглибоких отворів під меблеву фурнітуру. Дані інструменти дозволяють швидко і якісно вибрати фурнітурні гнізда, без сколів, пошкоджень та інших дефектів.
Представлені свердла відмінно справляються з обробкою натуральної деревини м'яких і твердих порід, шаруватих матеріалів з деревини (фанери і інших). Крім того, зазначений тип свердел забезпечить відмінний результат в роботі з деревостружковою та деревоволокнистою сировиною (ДСП і т.п.). Представлені інструменти також успішно застосовуються для роботи з облицьованими і необлицьованими заготовками і термопластичними матеріалами.
В даному розділі нашого каталогу представлено чашкові свердла різних типорозмірів, інструменти з торцевими зубами різних серій, а також алмазні чашкові свердла.
Всі запропоновані інструменти відрізняються високою якістю, надійністю і продуктивністю. Дані свердла виготовлені із сучасних матеріалів, які характеризуються надзвичайною міцністю, що забезпечує тривалий час ефективної експлуатації. А широкий асортиментний ряд даної продукції, представлений на нашому сайті, дозволяє підібрати підходящий інструмент для професійного вирішення безлічі завдань.
Вибираючи чашкові свердла або інші необхідні Вам інструменти в нашому каталозі, Ви завжди можете бути впевнені в оригінальності придбаних товарів.

Копірайт © 2015. Всі права захищено.