X

­Замовити:

X

­Задати питання:

Категорії

діаметр робочий (D)
кількість зубів (Z)
радіус (R)
товщина корпусу (P)
Кут врізки α
Тип заточення β
Довжина
Діаметр хвостовика
Производители

Фрези кінцеві

Кінцеві фрези мають широкий спектр застосування при обробці деревини, матеріалів з вмістом деревини і безлічі іншої різноманітної сировини. Даний тип фрез використовується, як в ручних фрезерних машинах, так і в широкому спектрі фрезерних верстатів.
Фрези кінцеві, представлені на нашому сайті, відрізняються високою якістю, довговічністю і надійністю в використанні, виробляються з високоміцної сталі (виробництва Швейцарії), що гарантує виключно високу зносостійкість, а спеціальний твердий сплав, з вмістом хрому, істотно збільшує час служби ріжучих граней. Тришаровий припай надійно захищає ріжучі елементи в роботі з матеріалами з твердими частинками або деревиною з сучками, а захисне помаранчеве антипригарне покриття захищає фрези від перегріву, налипання і корозії, чим суттєво продовжує ресурс обладнання. Обмежувач подачі максимізує контроль глибини врізання, що знижує травматизм в роботі.
Представляємо Вашій увазі фрези кінцеві різноманітного призначення - фрези радіусні, пазові, для карнизів, для роботи зі штучним каменем і безліч інших серій для якісного фрезерування матеріалів усіх типів.

Копірайт © 2015. Всі права захищено.