X

­Замовити:

X

­Задати питання:

Категорії

Напайні фрези

В даному розділі нашого каталогу Вашій увазі представлені професійні, надійні і якісні насадні фрези / напайні.
Зазначені інструменти ефективно застосовуються для плоскої та профільної обробки деревини різних порід.
Ми пропонуємо досить великий асортиментний ряд насадних / напайних фрез. Серед запропонованих інструментів Ви завжди зможете підібрати варіант, який Вам необхідний. А висока надійність і продуктивність представлених фрез забезпечать результативну роботу Вашого обладнання та якісну реалізацію всіх Ваших завдань в галузі професійної деревообробки.
У розділі "Насадні фрези / напайні" представлені інструменти для операцій зрощування (різних типів, в тому числі торцевого), фрези для шкантів, для зняття фасок, виготовлення кутових з'єднань, фрези для профілювання дошок для підлоги, обробки вагонки і створення імітації будівельного бруса ( передбачені варіанти з кутом 30 і 90 градусів), а також фуговальні фрези (їх ще називають "кукурудза"). Крім того, асортимент даного розділу включає також радіусні фрези для вибірки і заокруглення чверті, для вибірки галтелів (півколо і чверть), фрези для лиштви і регульовані пазові інструменти з напайними різцями.
Передбачена також можливість виготовлення насадних фрез напайних під замовлення. Зазначена послуга дозволяє задовольнити всі, навіть найскладніші, запити наших Клієнтів. Замовлені Вами інструменти будуть виготовлені точно по Ваших параметрах і, відповідно, будуть повністю відповідати вимогам Вашого виробництва.
Вибираючи насадні напайні фрези на сторінках нашого каталогу, Ви завжди можете бути абсолютно впевнені в оригінальності всіх запропонованих інструментів і, відповідно, в незмінно високій якості, максимальній продуктивності та довговічності придбаної продукції, для оптимальної роботи Вашого обладнання та успішної реалізації усіх поставлених завдань. Крім того, у нас Ви завжди можете замовити потрібні Вам інструменти, які будуть виготовлені точно в термін за будь-яким Вашим кресленням.

Копірайт © 2015. Всі права захищено.