X

­Замовити:

X

­Задати питання:

Категорії

Напайні фрези - це досить унікальний тип інструменту, який характеризується широким спектром застосування в галузі профільної і плоскої обробки деревини різних порід. Але, не дивлячись на великий вибір фрез, представлених на ринку даного обладнання, буває досить складно або навіть неможливо знайти інструмент, який повністю відповідав би Вашим побажанням, особливостям Вашої роботи і вимогам існуючого виробництва. У таких випадках оптимальним, а іноді і єдиним, варіантом вирішення проблеми є пошук виробника, який в індивідуальному порядку підійде до Вашої проблеми і виготовить необхідний інструмент, який повністю відповідав би згідно з Вашим кресленням.
В даному розділі ми пропонуємо Вам саме цю послугу - напайні фрези під замовлення.
У співпраці з компанією "Metal World" ми розробляємо і виробляємо напайні фрези під замовлення. Точне креслення, суворе дотримання всіх заданих Вами параметрів, узгодження всіх деталей і нюансів. І, через 4 тижні з моменту замовлення, Ви вже працюєте унікальним інструментом, що ідеально підходить за всіма критеріями, який відкриває зовсім інший рівень можливостей у Вашій роботі. Спектр індивідуальних замовлень надзвичайно широкий і дозволяє реалізувати практично будь-яке Ваше креслення.
Компанія "Metal World", яка безпосередньо займається виробництвом за Вашими замовленнями, є одним з найбільших спеціалізованих підприємств по виготовленню інструменту в Італії. Основна частина виробничих потужностей знаходиться в місті Удіне. Історія успіху цієї компанії на ринку професійних інструментів почалася ще в 1976 році, і продовжується досі. Завдяки потужним темпам розвитку "Metal World" вже в 1980 році запропонував своїм клієнтам продуктивні і надійні алмазні інструменти. В даний час бренд "Metal World" поставляє професійні інструменти широкого спектру призначення. Компанія успішно працює як на автомобільному ринку, так і в різних інших галузях - співпрацює з виробниками окулярів і навіть з Ізраїльським аерокосмічним агентством.
12345678910

Копірайт © 2015. Всі права захищено.