X

­Замовити:

X

­Задати питання:

Категорії

Freud

l3

Freud S.p.A. - велика виробнича група, яка включає виробничі потужності і торгову мережу філій по всьому світу.
Історія успіху бренду Freud триває вже понад 40 років. Вибудувана політика продажів, продумана до дрібниць структура сервісу і грамотне співробітництво з торговою мережею дозволяють досягти взаємно ефективних відносин виробника і покупця.
Постійні нововведення, незмінно висока якість, новітнє обладнання та технології, адаптовані під потреби Клієнтів - ключові складові успіху бренду Freud на світовому ринку.
Якість, професіоналізм і найактуальніші технології гарантують стабільне економічне зростання компанії, що в свою чергу, забезпечує максимальну відповідність усіх актуальних стандартів галузі та дозволяє задовільнити вимоги наших Клієнтів.
Ми пропонуємо широкий спектр дискових пил, фрезерних головок, профільних та універсальних ножів і кінцевих фрез. Інструменти, запропоновані компанією Freud дозволяють легко і ефективно вирішувати всі завдання, в галузі обробки деревини, плитних меблевих матеріалів, а також всіляких пластиків і кольорових металів.
Сертифікат на відповідність міжнародному стандарту ISO 9002 Freud S.p.A. отримали ще в 1994 році. У той час ми були одними з перших в галузі. Це стало можливим завдяки високому рівню відповідальності при виборі сировини для виробництва інструментів, найсуворішому контролю якості та оптимізації процесів управління мережею збуту. З того часу й по сьогоднішній день строгість наших стандартів не зменшилася. Ми працюємо, тому, щоб наші Клієнти використовували кращі інструменти для успіху своєї справи!

Копірайт © 2015. Всі права захищено.