X

­Замовити:

X

­Задати питання:

Категорії

METAL WORLD

l24

Компанія "Metal World" є одним з найбільших спеціалізованих підприємств по виготовленню інструменту в Італії. Основні потужності бренду розміщені в місті Удіне. Історія успіху цієї компанії на ринку професійних інструментів почалася ще в 1976 році і продовжується до цих пір. Завдяки потужним темпам розвитку "Metal World" вже в 1980 році запропонував своїм клієнтам продуктивні і надійні алмазні інструменти.
В даний час бренд "Metal World" поставляє професійні інструменти широкого спектру призначення. Компанія успішно працює як на автомобільному ринку, так і в різних інших галузях - співпрацює з виробниками окулярів і навіть Ізраїльським аерокосмічним агентством.
У співпраці з брендом "Metal World" ми створюємо і виробляємо інструменти під замовлення клієнтів. Основою успіху в цій справі є висока точність креслень, точно під необхідні Вам параметри, узгодження всіх деталей і строгий контроль на всіх етапах виготовлення. Виробництво відповідає вимогам ISO 9001. Для корпусів використана сталь найвищої якості, всі деталі ідеально продумані, а Ваші вимоги - втілені.
В результаті Ви отримуєте унікальний інструмент, який ідеально адаптований під Ваші завдання і відповідає всім Вашим вимогам. Така форма співпраці розширює можливість, так як спектр індивідуальних замовлень дуже широкий.

Копірайт © 2015. Всі права захищено.