X

­Замовити:

X

­Задати питання:

Категорії

MARK TOOLS

marklogo

Вітаю!
Вас вітає компанія "MARK TOOLS".
З 2004 року ми є провідним постачальником обладнання та інструментів світових виробників для величезної кількості підприємств, що працюють у деревообробній галузі.
Нашим Клієнтам ми пропонуємо інструменти та обладнання виключно від кращих світових брендів. У нас Ви завжди можете отримати професійні консультації, практичні ради і придбати продукцію, виробництва компаній "Freud", "Metal World", "Said" і "Imac".
Представлений нами асортимент продукції включає дискові пилки, насадні і кінцеві фрези, свердла, ножі, продумані набори фрез, а також широкий спектр абразивних інструментів.
Асортимент продукції від бренду "Said" включає кілька основних розділів:
- Заточний інструмент в галузі деревообробки;
- Заточний інструмент в області металообробки;
- Інструмент в області стеклообработки.
Лінійка бренду "Freud" містить широкий спектр твердосплавних дискових пилок, кінцевих фрез, а також профільні та універсальні ножі та твердосплавні заготовки.
У співпраці з компанією "Metal World" пропонуємо розробку та виготовлення унікальних інструментів під вимоги Клієнта (під замовлення). Можливості індивідуального замовлення необхідних інструментів відкриють Вам широкі можливості розвитку Вашого бізнесу.
Асортиментний ряд, запропонований брендом "Imac", включає як окремі верстати, так і повністю укомплектовані технологічні лінії. Компанія "Imac" є одним з найбільших постачальників деревообробного обладнання для будівельної та меблевої галузей.

Копірайт © 2015. Всі права захищено.