X

­Замовити:

X

­Задати питання:

Категорії

SAID

said

"Said" - це один з найвідоміших італійських виробників алмазних кіл і ряду інших інструментів в галузі прецизійної заточки. Повне ім'я бренду - Special Applications of Industrial Diamonds (абревіатура Said) і перекладається як Спеціальне Використання в Індустрії Алмазної.
Висока надійність, продуктивність і безпрецедентну якість алмазних кіл Said забезпечили успіх компанії по всій планеті. А більше 30-річний досвід роботи в даній сфері дозволяє запропонувати клієнтам дійсно якісний і перевірений інструмент.
Асортиментний ряд, запропонований брендом "Said", досить великий і ділиться на кілька основних груп. Розподіл заточувальних інструментів відбувається відносно оброблюваного матеріалу - запропоновані інструменти до роботи в деревообробній, металообробній і скляних галузях.
Бренд "Said" впевнено лідирує на ринку заточування інструментів і реалізації якісних заточувальних кругів для машин і інструментів провідних світових виробників, таких як Walter, Reform, Vollmer, ABM, UT.MA і безлічі інших.

Копірайт © 2015. Всі права захищено.